Przejdź do treści

W roku Molesta ponownie jako trio zespół nagrał piąty album studyjny pt. N i Ajron uplasowało się na

Najlepiej znana klientom naszego sklepu przesyłka kurierska DHL. Niewątpliwie jej zalety to jakość i czas realizacji.

Opcje molesta

Idealne rozwiązanie, by uniknąć popękanych pudełek od CD. Śledzenie przesyłki za pomocą numeru monitorowania, który firma DHL wysyła na adres email klienta. W razie nieobecności odbiorcy kurier kontaktuje się telefonicznie na numer podany podczas składania zamówienia.

W przypadku nieodebrania paczki wraca ona do nadawcy już następnego dnia. Paczki wysyłamy codziennie.

Opcje molesta

Opcje molesta zaletami tej formy wysyłki jest krótki czas realizacji, jak i fakt, że klient może odebrać paczkę, kiedy mu wygodnie. W momencie, gdy przesyłka dotrze do wybranego paczkomatu, klient otrzyma od firmy Inpost sms z Opcje molesta skrzynki i hasłem do jej otwarcia. W przypadku nieodebrania przesyłka przez dwa dni znajduje się w paczkomacie, następnie trafia do najbliższej siedziby firmy Inpost.

Opcje molesta

Po upływie tygodnia wraca do nadawcy. Wysyłka za pomocą międzynarodowej firmy kurierskiej. Status przesyłki można sprawdzić na stronie UPS, numer przewozowy trafi na skrzynkę email.

Opcje molesta

Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem. Popularna i bezpieczna forma wysyłki zagranicznej. Śledzenie paczki za pomocą numeru monitorowania przesyłanego przez firmę DHL na email klienta.

Opcje molesta

Brak możliwości płatności przy odbiorze. Odbiór osobisty - Istnieje możliwość odbioru osobistego wcześniej złożonego zamówienia od pon. Posiadamy terminal kart płatniczych.

Opcje molesta

Docenimy klienta posiadającego wyliczoną kwotę!