Przejdź do treści

O ile pierwsza z ogłoszonych funkcji wydaje się ciekawa, o tyle kolejne są już raczej standardami w digital marketingu. Quora wyświetli listę automatycznie uzupełnianych sugestii, a nawet zasugeruje powiązane tematy do śledzenia. Zamiast tego staraj się szerzyć i pozyskiwać wiedzę oraz budować świadomość swojej marki. Korzystając z danych na temat płci, rodzaju używanej przeglądarki oraz wyszukiwanych przez userów haseł chociażby w oparciu o Google Analytics , reklamodawcy mają wręcz fenomenalną okazję dotarcia ze swoją ofertą do tej grupy odbiorców. Wiele osobistości z Doliny stało się pierwszym użytkownikami Quory. Pewnego dnia Zuckenberg zapytał powstającą społeczność Quory, który startup Facebook powinien wykupić, żeby pozyskać nowy talent.

Quora dodaje trzy nowe opcje targetowania reklam.

Quora opcji

Czy polskie firmy mają tam czego szukać? To połączenie istniejących opcji targetowania na słowa kluczowe z opcją retargetingu.

W jaki sposób serwis Quora osiągnął sukces?

Taka funkcja ma pozwolić dotrzeć do osób, które w konkretnym przedziale czasowym wykazały zainteresowanie tematami związanymi z daną marką. Kolejną opcją jest targetowanie reklam ze względu na płeć.

Trzecia i ostatnia nowość to targetowanie ze względu na używaną przeglądarkę.

Struktura serwisu przypomina zwykłe forum, z tą tylko różnicą, że każdy wątek poświęcony jest poszukiwaniom odpowiedzi na zadane przez jego założyciela pytanie. Jest sporo serwisów tego typu w Internecie, które mimo oferowania podobnej formy nie osiągnęły tak dużego sukcesu jak Quora. Jeżeli poszukujemy odpowiedzi na trapiące nas pytania, to zwykle rozsądniejszym rozwiązaniem jest zadanie ich na forum specjalistycznym, a nie ogólnym. Dlaczego więc Quora osiągnęła sukces? Jednym z powodów sukcesu były znajomości jakie posiadali założyciele serwisu.

Quora już oferuje możliwość kierowania reklam według urządzeń i platform mobilnych, ale teraz do tego zestawu dochodzą przeglądarki. O ile pierwsza z ogłoszonych funkcji wydaje się ciekawa, o tyle kolejne są już raczej standardami w digital marketingu.

Dla polskich firm to jednak i tak nie jest najważniejsze.

Jakie mam opcje rezygnacji?

Quora, mimo że popularna w zachodnim świecie start-upów, technologii i marketingu, nie jest nadmiernie eksploatowana przez polskie marki. A działa od dekady i start miała wyjątkowo mocny. Powstała w roku, a upubliczniona została rok później przez współzałożycieli samego Facebooka.

Quora opcji

Jej siłą musieli być więc ludzie, którzy jakąś mają. Marka Zuckerberga, który właśnie na Quorze zapytał, jaki start-up powinien przejąć Facebook, po czym zastosował się do wskazóweka sami też skupiali na sobie uwagę. Nazwiska znane w branży były magnesem, który przyciągnął do witryny dziennikarzy technologicznych, szukających wewnętrznych informacji na początku dostęp do Quory możliwy był jedynie po otrzymaniu zaproszeniaa potem kolejnych użytkowników dzisiaj zaproszenia nie jest oczywiście konieczne.

Clever Quora Pixel

Dzisiaj Quora ma milionów aktywnych użytkowników, ale to nie ich liczba ma znaczenie tylko siła nabywcza. Są to głównie specjaliści o znaczących dochodach i eksponowanych stanowiskach, co sprawia, że Quora może być idealnym miejscem do marketingu B2B. Czy także polskie marki mogą Quora opcji tym skorzystać? Marketing Manager Osom Studio Remarketing wg słów kluczowych, kierowanie na płeć czy przeglądarki - oto nowe sposoby Quory targetowania reklam.

Quora opcji Quorę jako miejsce kontaktu ze swoimi klientami Czym jest Quora? Znane są nawet przypadki, kiedy na pytanie o grę w koszykówkę, odpowiedział sam były prezydent Stanów Zjednoczonych — Barack Obama; publikujesz dłuższe treści i artykuły — podobnie jak na LinkedIn; możesz śledzić interesujące Cię wątki i słowa kluczowe, które pomogą nie tylko zbierać informacje istotne z punktu widzenia Twojego startupu, ale pozwolą Ci budować ekspercki wizerunek — poprzez udzielanie merytorycznych odpowiedzi w ważnych tematach. Dlaczego popularność Quory będzie rosła? Odpowiadanie na ludzkie potrzeby, pytania i bolączki to najlepszy sposób na rozwijanie biznesu. Podczas gdy w Google użytkownik musi poszukiwać odpowiedzi samodzielnie, na Quorze wystarczy, że zada pytanie i poczeka na odpowiedź.

Co więcej, spędzają w tym serwisie dwa razy więcej czasu niż na LinkedInie, zatem naturalnym jest, że firmy, które powinny rozważyć te możliwości reklamowe, to przedsiębiorstwa oferujące usługi czy rozwiązania B2B w zakresie technologii. Wybór odpowiedniego dostawcy tego rodzaju rozwiązzań to kilkuetapowa droga, której początkiem bardzo często jest research mający na celu poznanie tematu od podstaw.

Quora opcji

I tutaj fenomenalnie sprawdza się Quora, dająca użytkownikom możliwość rozwiania wszelkich wątpliwości. Korzystając z danych Quora opcji temat płci, rodzaju używanej przeglądarki oraz wyszukiwanych przez userów haseł chociażby w oparciu o Google Analyticsreklamodawcy mają wręcz fenomenalną okazję dotarcia ze swoją ofertą do tej grupy odbiorców. Członek Zarządu Cube Group Quora jest świetnym serwisem do promocji m.

Quora opcji

Czy firmy z Polski? Na pewno, ale traktowałbym to raczej jako trampolinę do zdobywania klientów za granicą, jedno z działań. Nie jestem przekonany, czy rozbudowa możliwości targetowania w systemie reklamowym cokolwiek zmieni.

Quora dodaje trzy nowe opcje targetowania reklam. Czy polskie firmy mają tam czego szukać?

Raczej te zmiany są na tyle podstawowe, że powinny być właściwie możliwe od samego początku. W dzisiejszych czasach jeżeli nie kontekst, to bardziej Machine Learning i Audience Targeting powinno być wdrażane niż tak proste metody targetowania.

Quora opcji

PL Quora jest dobrym miejscem na działania reklamowe dla naprawdę szerokiego przekroju biznesów, ale przede wszystkim jednak tych kierowanych na rynek anglojęzyczny. Spektrum zadawanych Quora opcji jest szerokie, a narzędzia targetowania pozwalają na dobre, kontekstowe dopasowywanie reklam.

Quora i trzy nowe opcje dla reklamodawców

Jednak moim zdaniem szczególną wartość Quora ma dla usług i produktów specjalistycznych, nowatorskich, które cieszą się zainteresowaniem użytkowników, np. Wszystko co wiąże się z aktywnym zadawaniem pytań i szukaniem na nie odpowiedzi, jest dobrym materiałem do działań reklamowych na Quora.

Karolina Żyłowska 25 listopada Quora, to kanadyjska platforma znana z zadawania, tworzenia i odpowiadania na pytania. Teraz otwiera się na reklamodawców i dodaje 3 nowe opcje, które pomogą im dotrzeć do klienta. E-commerce w praktyce O tym, że e-commerce ma się coraz lepiej, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak pamiętać, że decydując się na formę sprzedaży online, należy pamiętać też o działaniach promocyjnych, w które wchodzą, m.

Czasami animatorzy działań reklamowych wykorzystują też Quorę do organicznego pozyskiwania traffiku niezależnie od prowadzonych działań z wykorzystaniem adsów.

Najlepszą z propozycji wydaje się możliwość dotarcia do osób, które są zainteresowane wybranym zagadnieniem.

Quora opcji

Quora opcji pojawiające się na Quorze bardzo często dotyczą wąskich Opcje strategie wygasniecia, w związku z tym jest to dobra przestrzeń reklamowa dla firm specjalizujących się w danej dziedzinie. Zwłaszcza jeśli są to firmy, które działają na rynku międzynarodowym. Pozostałe funkcje nie są jednak rewolucją w świecie reklamy, a raczej efektem naturalnego rozwoju serwisu.

Quora Marketing Hack- Your Quora Profile For Maximum Traffic

Trzymam jednak kciuki, aby w przyszłości pojawiło się ich jeszcze więcej.