Przejdź do treści

Po naciśnięciu listwy niszczarka zatrzymuje pracę. Analiza Fundamentalna vs.

Zniszczony materiał jest następnie prasowany w bele o wadze do 90 kg.

Kombinacje handlowew

Kombinacje handlowew indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają też zszywki i spinacze biurowe oraz zapewniają długotrwałą eksploatację. Mocny silnik gwarantuje dużą wydajność cięcia i niezawodną, ciągłą pracę.

Kombinacje handlowew

Funkcja automatycznego wycofania papieru zapobiega jego zacięciu i zapewnia bezproblemowe działanie maszyny. Listwa bezpieczeństwa zamontowana w blacie podawczym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania.

Po naciśnięciu listwy niszczarka zatrzymuje pracę.

Kombinacje handlowew

Podawanie materiałów jest wygodne i odbywa się za pośrednictwem bezpoślizgowego przenośnika taśmowego. Wbudowana fotokomórka automatycznie uruchamia urządzenie i wyłącza je po zakończeniu niszczenia.

Kombinacje handlowew

Zniszczony materiał jest prasowany w bele o kompaktowych wymiarach, opasywane trzykrotnie ręcznie ciągłą taśmą poliestrową, jak również może być w czysty sposób utylizowany w worku. Wbudowany system automatycznego oliwienia zapewnia niezmiennie wysoką wydajność i wysoką jakość cięcia. Urządzenie można łatwo uruchomić dzięki funkcji Plug-and-Play.

Kombinacje handlowew

Pozwala to na bezproblemowe podłączenie belownicy do niszczarki w każdym momencie. Intuicyjna obsługa urządzenia dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi sterowania. Masę beli można ustawić samodzielnie, w zależności od potrzeb.

Kombinacje handlowew

Urządzenie można stosować w ruchu i wyposażone jest w swobodnie działające i stabilne kółka z hamulcem.