Przejdź do treści

Program SOGaL zapewnia obsługę eRecepty dla placówek medycznych oraz wielu praktyk lekarskich jednocześnie, jeśli program jest współdzielony przez kilku lekarzy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa informacji wykonujemy cykliczne kopie bezpieczeństwa danych. Zapis plików potwierdzeń z systemu E-WUŚ. Zapis recepty decyduje o jej formie.

Inwestycje w wodzie bitquoin

Dostępne kody ICF dla fizjoterapeutów. Sprawdź więcej Rezerwacja online wizyt przez pacjentów.

Teleporady mMedica.

Samodzielny zapis pacjenta na wizytę poprzez kalendarz online na stronie internetowej gabinetu własnej lub na szablonie Medfile.

Godziny dostępnych wizyt generują się dynamicznie. Czyli przejąć za nas najbardziej czasochłonne formalności pozwalając skupić się na pracy, a nie na formularzach, papierach i blankietach.

Aplikacja gabinet.

Z Dentoro oszczędzamy nasz czas i naszych pracowników, a co za tym idzie zwiększymy efektywność i jakość obsługi naszych pacjentów. Wygodny i mobilny dostęp Dentoro, czyli wygoda i mobilność. Zyskaj swobodę w dostępie do danych i zarządzaniu gabinetem z dowolnego miejsca.

  • oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych - deco-bello.pl
  • Gabinet Lekarski – PL-SOFT

Wystarczy dostęp do urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową komputer, laptop, tablet, telefon oraz aktywne łącze internetowe. Ustawienia indywidualne bez względu na tryb dostępu do ustawień dla dowolnego użytkownika może być przeprowadzona przez osobę o uprawnieniach administratora z poziomu opcji ten tryb edycji jest zalecany : Parametry programu - Parametry systemu - zakładka Użytkownicy - opcja Dopisz lub Zmień Ustawienia indywidualne z poziomu listy użytkowników Wystawianie recept Recepty bez względu na typ: papierowe, elektroniczne wprowadzane są w programie SOGaL w ten sam sposób.

Gabinet Lekarski

Kartoteka pacjentów - ustawienie podświetlenia na żądanym nazwisku - Wizyty - Nowa - po zapisaniu danych do karty informacyjnej okno recepty wyświetla się automatycznie, a kolejne recepty w ramach tej samej wizyty: opcja Dopisz lub Zmień UWAGA! Odpowiedzialnością lekarza jest właściwe wprowadzenie danych.

Warianty binarne ScotTrade.

Każda recepta powiązana jest z jedną wizytą 2. Każda wizyta może mieć dowolną liczbę recept.

Opcje akcji AEO.

Każda recepta może mieć do pięciu pozycji. Numer recepty elektronicznej nadawany jest przez program SOGaL nie ma związku z przydzielaną pulą do wykorzystania. Recepta zapisana, jako papierowa może być w tym samym dniu wysłana do systemu P1, jako postać elektroniczna.

Wysłanie recepty do systemu P1, wcześniej zapisanej, jako papierowej może być przeprowadzone tylko w przypadku, gdy nie wydano jej pacjentowi, a poprzedzenie wysłania zapisem w wersji papierowej wynikało np. Recepta w formie elektronicznej wysłana do systemu P1 nie może być już edytowana.

Jak zrobic obszerny system handlowy Resident

Dodatkowo umożliwia określenie kolejności wyświetlania funkcji np. Leki i recepty Wszystkie informacje związane z lekami są zgromadzone w jednym miejscu.

Weteran Bitkoin Trader.

Szereg dodatkowych funkcji ułatwia dostęp do informacji o lekach i przyspiesza proces wystawiania recept: dostęp do stale podawanych i ostatnio przepisanych leków, z opcją  szybkiego przeniesienia ich na receptę i funkcją tworzenia duplikatu wystawionej recepty kilka słowników leków usprawniających proces wystawiania recept automatyczne mechanizmy wykrywania uprawnień pacjenta do refundacji recepta "P" dla leków wybranych ze słownika Pharmindex automatyczne wyliczanie czasu, na jaki wystarczy przepisana ilość leku możliwość edycji leków dodanych do recepty automatyczne wpisywanie informacje o dawkowaniu, sposobie podawania przepisanych leków do zaleceń Opcje gabinetu.

pacjenta Elektroniczna Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego Program mMedica obsługuje Elektroniczne Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego KUZ. Lekarz wybiera jedną z nich w zależności od rodzaju udzielanego świadczenia. Podczas wizyty pierwszym krokiem jest wprowadzenie identyfikatora pacjenta — numeru PESEL lub innego identyfikatora.

Aplikacja gabinet.gov.pl - jak z niej korzystać?

System pobierze imię i nazwisko pacjenta oraz automatycznie uzupełni datę urodzenia, wiek oraz płeć. W przypadku wybrania innego identyfikatora wszystkie te dane należy uzupełnić.

Roznica miedzy opcjami akcji a akcjami zwyklymi

Przycisk rozpocznij wizytę stanie się aktywny dopiero po wprowadzeniu wszystkich danych. Po jego wciśnięciu dane pacjenta zostaną zapisane. Ewidencja kosztów wizyty.

Drewniany sufit - Projekt i wykończenie sufitu za pomocą drewna

Wybór nazwy usługi badania ze słownika, który samodzielnie definiujesz; Możliwość rejestracji internetowej więcej na stronie: www. Rejestracja tylko niezbędnych danych — jedynym wymaganym polem jest nazwisko — pozostałe dane pacjenta są opcjonalne.

Moduł Gabinet Gabinet mMedica Gabinet jest funkcjonalnością pozwalającą na szybkie i proste ewidencjonowanie danych wizyty podczas udzielania świadczeń pacjentowi. Dane prezentowane są na przejrzystych i czytelnych ekranach, przedstawiających ważne informacje z historii leczonego pacjenta: stale podawane leki, choroby przewlekłe, czynniki ryzyka i inne. Informacje i funkcje pogrupowane zostały tematycznie, tak aby elementy wykorzystywane na określonym etapie pracy np. Natomiast wdrożony system tekstów standardowych i szablonów wizyt pozwala na szybkie i sprawne zapisanie potrzebnych informacji.

Możliwość automatycznego nadawania unikalnego numeru karty. Dostepne szablony predefiniowane m. Pełna historia przebiegu badań — prezentacja wszystkich wizyt u wszystkich specjalistów dla jednego pacjenta.

Załóż konto Cechy idealnego programu do EDM Najlepszy program do gabinetu to taki, który oprócz atrakcyjnej ceny posiada szereg niezbędnych funkcji wpływających na optymalizację pracy placówki. Wyzwania związane z obowiązkiem prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej dotyczą wszystkich pracowników służby zdrowia. Warto zatem wyposażyć się w narzędzie, które będzie kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania placówką oraz prowadzeniem historii choroby pacjenta. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.